Afrodizyak ile Etkileme Sanatı

Feb 21 , 2018

Lactone Kozmetik

Afrodizyak ile Etkileme Sanatı

Şıklığımızın en temel ihtiyaçlarından biri olan parfümün, daha etkileyici ve daha çekici olması için birçok formül geliştiriliyor. En çok sevdiklerimize daha güzel ve çekici görünmek için kıyafetimize, makyajımıza, parfüm kokumuza özen gösteriyoruz. Kalıcı ve etkili iz bırakmak için seçtiğimiz parfüm kokusu bu noktada çok önemli. Parfüm seçimi yaparken sektörün baş tacı haline gelen afrodizyak etkisi karşı cinse adeta sihirli bir iz bırakmanıza fazlasıyla yardımcı oluyor.

Peki doğanın sunduğu hangi kokular afrodizyak etkisi bırakıyor? Çevrenizdeki kişilerin ilgi odağı olmak için cezbedici afrodizyak nasıl bir etki bırakıyor?

Afrodizyak parfümün en etkili aromalarından biri olan vanilya, büyüleyici kokusu ile parfümlerin vazgeçilmezi. Karşınızdaki kişiyi vanilyanın tatlı, davetkar kokusu ile cezbedebilirsiniz. Taze narenciye notalarıyla harmanlanmış vanilya aromalı parfümleri tercih edebilirsiniz.

Afrodizyak etkisi yaratan bir diğer doğa mucizesi yasemin.. Yasemin çiçeğinin ortaya çıkardığı muhteşem parfüm aroması, afrodizyaklı parfümlerin vazgeçilmezi. Gün boyu enerjik kalmanızı sağlayacak yasemin, nilüfer ve leylak gibi taze çiçeklerle buluştuğunda girdiğiniz ortamlarda ilgi odağı olacaksınız.

Büyüleyici tarçın kokusu afrodizyak etkisini güçlendiriyor. Yoğun ve güçlü kokusu ile parfüm kokunuzun uzun süre kalıcı ve etkili olmasını sağlıyor. Afrodizyak etkisi yaratan tarçın, kullanan kişiler üzerinde cezbedici bir etki bırakıyor.

Ve son olarak ekleyebileceğimiz, bir parfümün olmazsa olmazı lavanta aroması… Afrodizyaklı parfümler başta olmak üzere, kadın ve erkek parfümlerinde de sıklıkla karşılaştığımız muhteşem bir aromadır. Lavantanın ferahlatıcı etkisi stresinizi azaltarak rahatlamanızı sağlar. Baharatlı ve çiçeksi aromalarla birleşen lavanta notalı parfüm tercihleri ile karşı cinste tutkulu bir imaj bırakabilirsiniz.

Doğanın sunduğu sınırsız koku hazinesi ile şıklığımıza ufak dokunuşlar yapabiliriz. Afrodizyaklı parfüm seçimleri ile karşı cinste büyüleyici ve kalıcı bir etki bırakın.