Cilt Bakımı ile Kendine Bir İyilik Yap

Cilt Bakımı ile Kendine Bir İyilik Yap

Herkes cildinin kusursuz görünmesini ister ve bunun için birçok yönteme başvurur. E işin içinde genetik faktör de olunca, ışıl ışıl ciltler ile rekabet başlarda zor görünebilir. Ancak doğru beslenme ve düzenli cilt bakımı tüm ezberleri bozar, cildinizi baştan inşa eder. Bir de işin maddi boyutu var tabii, konu cilt bakımı olunca yapılacakların da sınırı yok. Evde yapılan kürler, türlü türlü tarifler, gece kremleri, gündüz kremleri, hafta sonu kremleri bile ayrı. Bir de estetik kısmı var tabii, güzellik için dolgu botox, estetik… hepsi mübah. Ancak cildin alması gereken vitaminlerin olmadığı hiçbir cilt bakımı kalıcı değildir. Anlık belki günlük ışıltı kazanan cilt çok geçmeden eski haline döner, ışıltısını çabucak kaybeder. Böyle bir durumda cilt de lekeler ve kurulukla sinyaller vermeye başlar.  
L’actone’un cilt bakımı için hazırladığı serumlar, cildin alması gereken vitaminleri takviye etmeye yöneliktir. Cildi besler, uzun süreli onarım ve parlaklık kazanmasını sağlar.  

L’actone C Vitamini Serumu
Cilt bakımında elbette hiçbir şey tek başına yeterli değildir. Ne serumlar tek başına bir anlam ifade eder ne de maskeler, estetik müdahaleler. Nasıl ki sadece karbonhidrat, protein, vitamin ya da su ile beslenemiyorsak cilt bakımı yaparken de cildimize iyi gelecek farklı kombinasyonları bir arada kullanmalıyız. C vitamini tabii ki olmazsa olmazların başında geliyor. C vitamini cilt bakımında antioksidan görevi görür ve cildin yenilenmesini sağlar. L’actone C vitamini serumu zengin içeriği sayesinde cilt kalitesini arttırarak kusursuz görünüme kavuşmasına yardımcı olur. L’actone C Vitamini Serumu’nda C vitamini, hyalüronik asit ve bitki ekstraktlarından oluşan mucizevi kombinasyon dinlenmiş ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar.

L’actone E Vitamini Serumu
Düzensiz uyku, uzayıp giden yapılacaklar listesi içinde kendine bir türlü zaman bulamama ve tabii ki özellikle metropol yaşamında kaçınılmaz olarak hepimizi yakalayan stres; tüm bunlar sağlıklı yaşamın ve dolayısıyla ışıl ışıl bir cildin önünde duran en dirençli engeller. Çözüm ise E vitamini! Düzenli kullanılan E vitamini serumu, cilde güzellik uykusu dinginliği kazandırır. L’actone E vitamini serumu cildin dış etkilerden kolayca korunmasına ve daha dayanıklı hale gelmesine yardımcı olur. Cilde ışıltılı ve taze bir görünüm kazandırır.
L’actone serumları düzenli kullanımda aynadaki yansımanızın sizi motive etmesini sağlar. Tabii sağlıklı beslenmek ve su tüketimine özen göstermek koşuluyla…

L'ACTONE BEAUTY