Biotin Neden Önemlidir!

Biotin Neden Önemlidir!

Yaz da geldiğine göre artık cıvıl cıvıl makyajlar, saç modelleri, elbiseler derken tırnaklar da şenlenebilir. Oje sürmenin çok ötesinde olan nail art ile tırnaklarınıza yazı getirin.
Nail art dışarıdan göründüğü gibi çok zor bir işlem değil. Oldukça basit işlemlerle L’actone ojeleri sayesinde harikalar yaratabilirsiniz.

Hazırsanız başlayalım.

Siyah Basit Nail Art: Önce tırnaklarınıza L’actone şeffaf oje sürün. Ardından eyeliner fırçası yardımıyla siyah oje ile şekiller çizin. Güneş, yarım ay, gülen yüz ya da aklınıza gelen herhangi bir şekille en basit nail artı uygulamış olursunuz.

Temel French Nail Art: French oje uygulamasını biliyorsunuz ama nasıl uygulanacağına dair bir fikriniz yok mu? Oldukça basit. Öncelikle ince bir şerit halinde bandı tırnağınızın ucuna yapıştırın. Geri kalan kısmına L’actone açık renk ojelerinden seçeceğiniz rengi sürün. Ojeniz kuruduktan sonra bandı çıkartın ve istediğiniz renk ojeyi burada kullanın. Bu kadar basit ve pratik.

Elegan Nail Art: Bunun için iki farklı renk ojeye ihtiyacınız var. Biri temel renginiz diğeri de üzerini süsleyeceğiniz desenin rengi. Önce temel renk ojeyi iki kat sürün. Kuruduktan sonra tırnaklarınızda istediğiniz bir bölgeye diğer renkten damla damlatın. Dilerseniz aşağıdan yukarıya düz bir çizgi de çekebilirsiniz. İki renk ojeyle yaratıcılığınızı konuşturmak size kalmış.

Enine Çizgilerle Nail Art: Bu sefer iki renk ojeye ve bir de suluboya fırçasına ihtiyacınız olacak. Nail artın uygulamaya mantığı aynıdır. Önce temel renk üzerine de desen rengi. Ve bunu yapabilmeniz için yardımcı elemanlar. Bu sefer yardımcı elemanımız fırçalar. Önce temel renginizi tırnaklarınıza sürün. Üzerine de ince uçlu far fırçası ya da suluboya fırçası kullanarak enine çizgiler çizebilirsiniz.

Nail Art İçin Tırnak Renk Kombinleri
Her şey iyi hoş da hangi renkleri kullanmak lazım? Hangisi hangisinde iyi durur?
Standart açık renkleri sevenleri tabii ki pembe tonları ve opak bej birlikteliği mutlu edecektir. Koyu renk kullanmaktan kaçınmam diyenler de lacivert üzerine beyaz desenleri kullanabilir. Değişik şeyler denemek isteyenler de su yeşili üzerine mercan renklerle birlikte harikalar yaratabilir. Koyu pembe ile parlak turuncunun birlikteliğini de yeni şeyler arayanlar çoktan uyguladı bile.

L’actone ojelerle içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkartmak bu kadar basit.

L'ACTONE BEAUTY