Bedeninizi Vücut Losyonlarıyla Şımartın

Bedeninizi Vücut Losyonlarıyla Şımartın

Hep hayalini kurduğunuz o romantik akşam yemeği teklifi geldi diyelim. Saç modeliniz, şu en sevdiğiniz elbiseniz, akıllara kazınan ayakkabılarınız tam da olmak istediğiniz güzelliktesiniz. Cildiniz de ışıl ışıl tabii! Çünkü cilt bakımlarınızı aksatmıyorsunuz. Öyle değil mi? Cildiniz yeterince bakımlı değilse ne makyaj ne de kıyafet kendini göstermez.
Cilt ancak ihtiyacı olan nemi aldıktan sonra kendine gelir ve güzel görünür. Bu sorun için başvurulabilecek birçok yöntem var. İçlerinde en kolayı ve etkilisi tabii ki vücut losyonları.
Lactone vücut losyonlarının kolay emilmesi sayesinde cilt eski parlaklığına kısa sürede geri döner. Ayrıca içindeki B3 ve E vitaminleri vücudu ultraviyole zararlı ışınlardan da korur ve canlı görünümünü destekler.

Vücut Losyonu Nedir?
Vücut losyonları cildin kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlar. Aynı zamanda cilde yumuşaklık, pürüzsüzlük ve parlak bir görünüm kazandırır. Esasen vücut bakımını tüm bedenin elastikiyetini geri kazanmasını, hava almasını sağlar ve rahatlatıcı etkisiyle iyi hissettirir.

Vücut Losyonu Nasıl Kullanılır?
Vücut losyonunun uygulanacağı cildin kuru olması oldukça önemlidir. Yeteri kadar kurulanmayan ciltte istenen düzeyde emilim gerçekleşmez.  
Vücut losyonu duştan sonra temiz bir cilde uygulanmalıdır. Gün içinde terlemiş ya da toza, kire maruz kalmış, gözenekleri dolmuş bir vücuda nemlendirici bakım uygulamak gözeneklerin daha da tıkanmasına ve vücudun havasız kalmasına yol açar. Ancak duşun ardından sıcak suyun da etkisiyle vücudun kaybettiği nem losyon yardımıyla alınır. Dairesel hareketlerle vücuda yedirilirse, losyon daha kolay emilir ve hızlanan kan dolaşımı sayesinde cilt yenilenir.
Vücut losyonunu uygularken kuru bölgelere öncelik verilmeli. Gerekli görüldüğü takdirde de losyonu uygulamadan önce peeling yoluyla gözenekler iyice açılmalı, vücudun hava alması sağlanmalı. Ölü deriden arınmış cilde sürülen losyon ekstra parlaklık verir.

L’actone Vücut Losyonları
L’actone’un üç farklı özden oluşan vücut losyonları ile cilt bakımını benzersiz bir hale getirir. Kolay uygulamayı sağlayan sprey kapak ve köpük yapısıyla vücut bakımına zaman ayıramayanlar için de oldukça işlevseldir. Arganhindistan cevizi ve zeytinyağı özlerinin mucizeleriyle losyonun etkileri ikiye katlamak sizin elinizde. Argan özü, Fas’ta endemik bir ağacın meyve çekirdeklerinden elde edilir. Mükemmel bir nemlendirici özelliğe sahiptir. Hindistan cevizi de cildin yağ dengesini korurken sivilce, akne, kızarıklık vb. gibi istenmeyen oluşumları engeller. Zeytinyağı tabii ki ekstra nemlendirdiği cilde yumuşacık bir doku ve parlak güzellik verir.
L’actone vücut losyonları ile cildinize iyi bakın.

L'ACTONE BEAUTY