Balayı Bavulu Hazır mı?

Balayı Bavulu Hazır mı?

Beklediğiniz gün geldi çattı. Düğün hengâmesini bitirdiniz ve tatile çıkacaksınız. Güzelce dinlenmeyi hak ettiniz. Sıra bavul hazırlamada. Balayı bavuluna neler koyacaksınız?

Olmazsa Olmazlar
Her listede olmazsa olmaz maddeler bulunur. Bavul hazırlamanın olmazsa olmazları da yedek kıyafetler, gidilecek yere göre hırka veya mont, terlik, sandalet, ilaçlardır. Bunlar tamam, sıra geldi kadınlar için kilit noktaya yani makyaj çantasına. Neler konulmalı diye bir göz atalım.

Balayı İçin Makyaj Çantası Hazırlamak
Balayı da aynı düğün gibi hayatınızda bir kere yaşanacak. O yüzden her şeye özen gösterebilirsiniz. Bu özel gün için yanınızda ne götüreceksiniz? Romantik akşam yemeği için hangi makyaj malzemelerine ihtiyacınız var? Deodorant ve parfümü eledikten sonra geriye kalanları telaşa kapılmadan sırayla halledebilirsiniz.
Saçlardan başlayalım. Saçlarınız kıvırcıksa kolay karışacağı için mutlaka saç kreminizi koymalısınız. Denize girmek ya da güneşin etkilerine maruz kalmak saçlarınızı yıpratıp buklelerini bozabilir. Bu yüzden mutlaka yanınızda L’actone Kıvırcık Saç İçin Coconut Aktivatör Krem bulundurmalısınız. Buklelerinizi ortaya çıkartmak ve eski canlı görüntüsüne kavuşturmak istediğiniz zaman nemli saça uygulayın.

Gelelim Göz Makyajına!
Balayına yazın gidecekler için elbette göz makyajı pek kullanışlı değil. Ancak akşam yemeği ya da özel davetler için gayet uygun. Göz kalemi, rimel, maskara ve eyelinerınızı da yanınıza almalısınız. İsterseniz bir palet far da atabilirsiniz ama çoğu zaman sadece göz kalemiyle bile harikalar yaratabilirsiniz. Göz makyajını tamamlayacak ruju almadan olmaz. En sık kullandığınız iki rengi seçin. Hiç kullanmadığınız renkleri balayında da kullanmazsınız.

Kremler
Krem çeşitlerinizi de çantanıza mutlaka atın. Onlar her yolculuğun her tatilin can simididir. Hassas ellerinizi nemlendirmek için L’actone Grape El Kremini tercih edebilirsiniz. Çilek, üzüm, portakal, yaban mersini aromaları arasından seçim yapmanız zor olsa da…
Yüz kremi için isterseniz nemlendirici isterseniz BB & CC krem de alabilirsiniz. Tabii detaylı makyaj yapmayı sevmiyorsanız yüz nemlendiricisi yeter de artar bile.
Eğer denize veya havuza gidecekseniz kremler listesinin olmazsa olmaz maddesine güneş kremini koyabilirsiniz. Balayından bronz tenle dönmek istiyorsanız L'actone Güneş Koruyucu Sprey Süt‘ü unutmayın. Güneşe çıkmadan 15 -30 dakika önce kullanırsanız daha faydalı olur. Denizden çıktıktan sonra tekrar uygulamayı ihmal etmeyin.

Tırnakları Pas Geçmeyin
Düğün sebebiyle manikür pedikür işlemlerinden nasılsa geçeceksiniz. Bunu tatilde sürdürmek için tırnak bakım setine ihtiyacınız var. Bunların yanında aseton ile ojeye de. Tırnaklarınızdaki french görünümünü sürdürmek isterseniz L'actone French Oje Seti, parlak ve simli görüntüden hoşlanıyorsanız L'actone Parlak Oje Seti, eğer çarpıcı renkler sizi mutlu ediyorsa L’actone Renkli Oje Setini yanınıza almalısınız. Tabii ki seçim yaparken yanınıza aldığınız elbiselerinizi ve makyaj malzemelerinizin renklerinizi düşünmelisiniz. İşte balayı için makyaj çantanız hazır.

L'ACTONE BEAUTY